BURCUNUZA AİT TAŞLAR

Herkesin Burcunun Birlikte Hareket Ettiği Bir Veya Bir Kaç Taşı Vardır.

Burç Sahibini Dinginliğini Ve Enerjisini Korur.

Bunları Kolye Yüzük Veya Küpe Olarak Taşınsa da Asıl Olan Yani Taşınması Gereken Şekil “ Altın – Gümüş Veya Bakır “ İle Sargı Sarmasını Bilen Birisi Tarafından Sarılmış Olarak Boyunda Gümüş Veya Altın Zincir İle Kalbe Yakın Takılması Veya Deri Bir Kılıf İçinde Kalbe Yakın Bir Cepte Taşınmasında Fayda Vardır.

Taş Bişen Birisinden Yatak Odanızda Olması Gereken Taşı Öğrenebilirsiniz

Ayrıca

Arabanızda Veya Eviniz De Süs Eşyası Gibi Ama Niyet Ederek Koyacağız Burcunuza Ait Bir Taş Size Yarar Saglar

Taşların Enerjisi Bilim Tarafından İspat Edilmiş Bir Gerçektir. Verdiği Enerji Sağlıktan İş Hayatınıza Hatta Aşk Hayatınıza Kadar Fayda Sağlar.

Bir Bakarsınız Karşınıza Aşk Ya Da Beklediğiniz Bir İş Bu Taşın Desteği İle Çıkabilir. . Taşların Gizemli Dünyasında Ki Sırlar Türklerin İlk Var Oluşundan Bu Yana Hayatımızda Yer Almıştır.

 

ÖZELLİKLERİ

KADIN —- Kendilerini üstün gören, enerjik, kıskanç, çekici, cana yakın tiplerdir. Bu kadın cazibesini akıllıca kullanırsa elde edemeyeceği kimse yoktur. Yine de hayale kapılıp hatalar yaparsa pişmanlık duyar.

ERKEK — Bu burcun özelliklerini bilmeyenler için zor tipler olarak gözükseler de, atak, sert ve sabırsız görünümün altında sevecen ve iyilik dolu bir yürek vardır. Yaşanılan genel olarak “ya hep ya hiç” formülü üstüne kuruludur.

 

 

ÖZELLİKLERİ

KADIN — Çok ender burçlarda kadınlarla erkekler bu kadar benzerlik gösterir. Kişilik ve huy olarak boğa kadını ile erkeği birbirinin aynıdır. Bu burcun kadını da güzel, cana yakın, beğenilen ve aranan bir kişiliktedir. Yıldızı yüzünden güzelliklere düşkün olurlar. Doğuştan gelen bir kendine güven vardır. Her sorunu kolayca affedeceklerine inanırlar. Bu burcun kadını aklına taktığı şeyi yapacak bir tiptir

ERKEK — insan ilişkilerinde orta çizgiyi izlerler. Ne herkesle aşırı samimi olurlar ne de herkes den uzak dururlar. Yeni tanıdıklarıyla dostluk kurmaları için uzun bir süreye gerek vardır. Bir kere dost oldular mı güvenilir insanlardır.

 

ÖZELLİKLERİ

KADIN — Yaşamlarını çok iyi dengelerler, isteklerini karşı tarafa benimsetir ve onlar tarafından yapılmasını sağlarlar. Normal olarak son derece sakin, kararlı ve uyumlu tiplerdir. Olağanüstü durumlarda da hemen paniğe kapılmaz, olayların nasıl gelişeceğini gözlerler. Kendilerine güvenirler ama bunu belli etmezler. Bu kadınlar çok yönlü ve çekici kadın tipine girerler. Kafaları fevkalade çalışır. Erkeğe nazaran da oldukça hırslıdır.

ERKEK — Uyum sağlamaya hazır, konuşkan ve neşeli tiplerdir. Hayatı hep iyi tarafından aldıkları için fazla sorun çıkartmazlar İkizler erkeği eve kapanacak bir tip değildir. Bunların eşlerinin kıskanç olmaması lazımdır. İkizler burcunda doğan erkeğin aşık olması ve sevdiği ile uzun süre ilgisini sürdürmesi zordur. Onları elde tutacak kadının çok yönlü olması lazımdır.

 

ÖZELLİKLERİ

KADIN — Yengeç burcu kadınları erkeklerden daha sabırlıdır. Buna karşılık sevimli ve cana yakın tiplerdir, ilişkilerini kimi insanlarla dost kimi insanlarla düşman olmayacak gibi ayarlarlar. Aşırı duyarlı olduklarından günlük yaşamda his dünyaları her konuda etkin olur. Yengeç kadını çekingen, iyi niyetli, hassas ve romantik bir tiptir. Bir gün yüzü gülerken bir gün somurtacaktır. Çok kolay gözyaşı döken bir kadındır. Üzücü bir haber, bir film hemen ağlamasına neden olur.

ERKEK — Eğer sabırlarını taşıracak hareketler yapılmazsa bu burcun erkekleri bulunmaz birer arkadaş olurlar. Ancak her konuda tam eşitlik ararlar. Hayatlarını sevgi üzerine kuran tiplerdir. Bu erkek her şeyden önce terbiyeli ve naziktir. Senli benli olmasını sevmeyen ve ihtiyatla yaklaşan biridir. Sevdiği insanı annesi ile kıyaslayacak birisidir. Ev yaşamında düzene ve geleneklere bağlıdır. Aradığı eş için annesinin özelliklerini arayacaktır. Yengeç burcunun yaşamı duygularla örülmüştür. Madde ikinci planda gelir. Tutumlu ve ihtiyatlıdır.

 

ÖZELLİKLERİ

KADIN — Çok açık sözlü insanlar olup karşılarından bunu beklerler. Ona kesinlikle yalan söylenmeyecektir. Yaşamı bir tiyatro sahnesi gibi gören Aslan kadını rol yapmayı sever. Küçük bir olayı bile süslendirip anlatmayı becerir. Bu kadın mert, iyi niyetli fakat kendisini beğenen birisidir. Dostluk kurmaktan büyük zevk alır. Dostluklarda çok yakın ilişki kurmak bu kadının zayıflığıdır.

ERKEK — Samimi olan içi dışı bir insanlardır. Gururludurlar ama bu içe dönük bir gururdur. Övünmeyi pek bilmezler ama hep çevreden takdir beklerler. Lider özellikleri taşırlar. Yaşamlarında büyük düşmanlıklara, kin ve nefrete yer yoktur. Buna karşın fedakârlıkları da sınırsız değildir. Tepkilerini belli etmedikleri ve içlerine attıkları için aşırı duyarı gösterebilirler. Aslan burcu erkeği ile beraber olacaklar temel konularda uyum sağlayamadıkları takdirde ilişkileri bir noktada kopar.

 

ÖZELLİKLERİ

KADIN — Her şeyden önce ideal tip sayılırlar. Bazı sorunları zekalarıyla çözmeleri, dürüstlükten ayrılmamaları ve çevreleri ile uyum içinde olmaları hayranlık uyandırır. Evine düşkün olan başak kadını evini derleyip düzenlemekten zevk alır. Evde yaptığı yemeklerden hoşlanılmasını bekler. Dostluğa ve ahbaplığa önem veren birisi olduğundan tatlı dillidir. Çevresi daima kalabalıktır. Başak kadını sevgiden korkar. Ateşli bir tip olmadığından ömür boyu da bekar kalabilir.

ERKEK — Başak burcu erkeğinin yaşam biçimine ayak uydurulursa, bulunmaz insanlar olurlar. Karşılarındaki insanda randevuya vaktinde gelmek, savruk olmamak, bir karar verdikten sonra bunu uygulamak gibi nitelikler ararlar. Dediklerinin olmasında ısrarcı olmazlar ama karar verilmişse yerine getirilmesini beklerler. Sevgisini itiraf etmekten kaçınan, realist bir tiptir. Başak burcu insanı maddi olarak iyi durumda olsa bile yine de paralı bir eş peşinde koşacaktır. Evlilikte duygular yerine mantık seçilecektir. Aşktan korkan bir tip sayılabilir. Başak burcu erkeği ailesine çok düşkündür. Yıllarca bu ilişkiyi kopmadan sürdürmek isteyecektir.

 

ÖZELLİKLERİ

KADIN — Terazi kadınının kendine has bir çekiciliği vardır. Yalnızlığı pek sevmez ve bunun için daima kalabalık yerleri seçer, içten davranan, samimi, içi dışı bir kimselerdir, insanlara dostça yaklaşırlar ama istediklerini bulunmadıkları zaman kolayca uzaklaşırlar. Venüs’ün etkilediği terazi kadını bir açıdan eşsiz bir kadındır. Cazibeli ve dişidir. Bu kadın yaşam doludur ve çok yönlüdür. Terazi kadını paraya önem verir. Yaşamda pek çok şeyi elde etmek ister. Lükse çok düşkündür. Bazen de burçtan farklı birisi çıkar.

ERKEK — Dürüsttürler. Adalet duygusu, adil olma davranışları çok gelişmiştir, inançları uğruna sonuna kadar savaşırlar. Adil olmayan davranışlara tepki ile karşı koyarlar. Çok çalışkandırlar. Dinlenmeyi de asla ihmal etmezler. Bu burcun erkeği zevkli güzelliklere düşkün, hislere değer veren, iyi niyetli ve dengeli hoş bir tiptir. Terazi erkeği dürüst ve adildir ve verilen sözleri tutmaya itina gösterir. Karşısındaki insanlardan da bunu bekler.

 

ÖZELLİKLERİ

KADIN — Akrep burcu kadınları da son derece cazibeli olurlar. Bu kadın ihtiyatlı, dikkatli ve gururludur. Alçak gönüllü davransa da kendini beğenmişliği hissedilir. Yaşadıkları ortam ve topluluk onları etkiler. Bazı durumlarda burçlarının temel özelliklerini gizlerler. Ani çıkışlar ve fevri davranışlarla çevrelerini şaşkınlığa sürüklerler. Arkadaş olarak çok iyi tiplerdir. Duygusal ilişkilerde herkesin kendileriyle aynı davranışı benimsemesini isterler. Hayatlarında yalan ve riyanın yeri yoktur. Bu yüzden başkasının bir falsosunu affetmezler.

ERKEK — İnsanları iki gruba ayırırsak Akrep burcu erkeği bunların yarısı ile iyi geçinir, öteki yarısı ile uyuşamaz, ilişkilerini karşılarına çıkan insanlara göre ayarlarlar, iyiliğe hemen iyilik ile karşılık verirler. Tersi olursa onlar da hemen barut gibi olurlar.Ender olarak hislerini açıklar. Bu erkek kadınlar tarafından beğenilen bir erkektir ama duygularını süslü cümlelerle açıklayamaz. Delici bakışları ile etkili gözleri vardır. Analizci bir kafası vardı ve karşısındaki insanı çabucak inceleyebilir. Akrep burcu erkeği çapkındır.

 

ÖZELLİKLERİ

KADIN — Son derece uyumlu tiplerdir. Ne istediklerini bilirler ama, bunun kendiliğinden oluşmasını beklerler. Olmazsa, mücadeleye başlarlar. Çevrelerinde gelişen olaylar hakkında hemen ve çabucak bilgi sahibi olmak isterler. Bu olmazsa küserler. Dost canlısı, içi dışı bir, neşeli tiplerdir. Bu özellikleri kendilerini dost ortamında hissettikleri zaman ortaya çıkar. Böyle olmazsa tedirgin olurlar. Kabuklarına çekilirler. Kaprisli değillerdir ve naza da gelemezler. Yay kadını da bağımsızlığına düşkündür. Kolaylıkla evlenme bunların işi değildir. Yay kadını da çift kısmetlidir. Yay kadını için evden ziyade iş yaşamı daha çekici gelecektir.

ERKEK — Yay burcunda doğan erkek çift kısmetli, neşeli, hareketli, cana yakın, hayatı seven birisidir. Hangi konu açılırsa söyleyeceği bir şey bulunur. Bu burçtan bir erkek çok gelişmiş yardımlaşma duygusu ile herkesin sorununa koşar. Karşılığında bir şey beklemez. Kendi başı sıkıştığı zamanda arkadaşlarının desteğini arar. iyi niyetle yaklaşılırsa yaptırılmayacak şey yoktur. Arkadaşlık duygulan ve sempatik tavırlarıyla herkes tarafından sevilirler.Doğum anında sert yıldız etkisi almamışsa Yay erkeği cömerttir. Eli Çok açıktır. Çalıştığı gibi eğlenceye ve gezmeye de meraklıdır. Yürüyüş yapmak, yelkene çıkmak, maçlara gitmek, gece gezmeleri kısaca her telden çalan bir yapısı vardır.

 

ÖZELLİKLERİ

KADIN — Bu burcun kadınları toplumda çok beğenilen zarif tiplerdir. Aynı zamanda kafalı bir kadın olduğundan kolaylıkla güvenmezler. Erkeklerden daha ihtiyatlı ve kuşkucu olurlar. Bu kadın havailikten, saygısızlıktan ve cahillikten nefret eder. Seçtiği insanlar kültürlü ve kafalı olacaktır. Oğlak burcu kadınından ideal iş kadınları çıkar. Seçtikleri işte çabuk başarıya kavuşurlar. Enerjik, hırslı ve dikkatlidirler. Oğlak burcu kadını evliliğe de bir iş gözüyle bakar. Planlı bir yaşam için mantıklı önlemler alır. Bu kadın paralı bir eş değil kibar, nazik ve entelektüel birini arayacaktır. Yapısında esrarlı bir hava vardır. Bu da erkeklere cazip gözükmesini sağlar.

ERKEK — Oğlak burcunda doğan erkek hırslı ve çalışkandır. Küçük yaştan itibaren yükselmeyi ve başarı kazanmayı hayal eder. Onun için yaşamda paranın önemli bir yeri vardır. Paranın gücünü ve neler getireceğini çok iyi bilir. Kafasını işine veren Oğlak erkeği israftan hoşlanmaz. Bu erkek yaşamda savaşacak, çok çalışıp tüm engelleri aşarak başarıya kavuşacaktır. Bu erkek için destek olacak ve cesaret verecek kadın gereklidir. Üstün olan her şeye hayranlık duyar. Kendisini de böyle üstün görür. Onun sürekli desteklenmeye ihtiyacı vardır. Sırasında sözlerle yapılan iltifatlar bile bu erkeği mutlu kılar. Ne kadar zengin ve başarılı olsa da üstün olduğunu herkese duyuracak ve kabul ettirecek fırsatlar peşindedir.

 

ÖZELLİKLERİ

KADIN — Bu burcun kadını ilk bakışta karşısındaki insanı büyüler. Ama bağımsızlığa düşkün birisi olduğundan karşısındaki insanın yıkılmadan mücadele etmesi gerekir. Modern bir kadındır ve yeniliklerden zevk alır. Bu yüzden uzun yıllar boyunca genç kalmasını becerir. Bu kadının damarına basıldı mı tersine olan davranışlarını inadına sürdürecektir. Fakat aradığı erkeği bulduktan sona tamamen değişebilir. Kova kadını kafaya, zekaya ve bilgiye çok önem verir. Çevresinde pek çok dostu vardır. Beğenilen birisi olduğuna inanmak isteği içindedir. Onlarla arkadaşlık yapacak kimselerde de bir çok üstünlükler olmalıdır. Kova burcu kadını iş hayatında başarıya kavuşup bir erkek-den daha fazla para kazanabilir.

ERKEK — Kova burcu erkeği kafasını kullanmasını bilen çekici bir tiptir. Bu nedenle her kadın onda aradığını bulduğunu sanacaktır. Bu erkek genç yaşta aşık olup evlenebilir. Bunlar ilk kez aşık olup bu devreyi atlattıktan sonra artık maceralardan hoşlanacaktır. Kova erkeği çok yönlüdür. Merakları içindeki bir konu da insandır. Tanıştığı kimseleri uzun, uzun inceleyecektir. Bu erkek bilgiye önem veren, bu yüzden paraya değil kültüre aşık birisidir. Konuşması da çok etkilidir. O bir olayı anlatırken resim gibi olayı izleyebilirler. Konuşmayı sevdiği kadar karşısındakini dinlemeyi de isteyecektir. Bu yüzden kova erkeği ile dost olacakların geniş bir dünyaları olması gerekir. Kova erkeği dürüst bir karakterdedir. Yalan söylemesini sevmediği gibi söylenmesini de hoş karşılamaz.

 

ÖZELLİKLERİ

KADIN — Balık burcu kadınları güzel ve alımlıdır. Ancak sevdiği zaman mutlu olan bu kadın da güzelliklere düşkündür. Yaşamda her türlü güzel şeylere sahip olmak ister. En pahalı maddeler onu cezp eder. O her şeyin en iyisini isteyecektir. Müşfik ve merhametli, iyi niyetli, cana yakın bir kişiliği vardır. Bu kadın için bilim ve kültür gibi konular ikinci planda kalır. Varsa yoksa önemli olan hisleri ve sevgidir. Ailesine ve dostlarına bağlıdır ama esas olarak sevdiği adamı düşünür. Erkek güven verir ve istediği lüksü sağlarsa başka bir şey istemez. Balık burcu kadını kıskançtır.

ERKEK — On iki burcun en hassas erkeği balık burcundan çıkar. Bu erkek sırasında hislerin tutsağı olur ama kafasını çok iyi de kullanır. Çift fikirli olduğundan karar vermesi zordur. Çok hayalcidir. Hisleri ön plana aldığı için gerçekler gözüne görünmez. Balık burcu erkeği cömert olur. Parasını savurabilir. Doğumda değişik yıldız etkileri bu durumu değiştirebilir. Bu erkek büyük bir yaratıcı güce sahiptir, ihtiyacı olan şey irade kuvvetidir. Bunu edindiği takdirde başarılı olacaktır. Bazen de ne istediği bilmez bir kişiliktedir. Hayatta ilerleyememenin nedeni budur.