Hoş geldiniz

Merhaba ,
Çok yakında bitireceğimiz bu siteyi , Öncelikle Türklük adına ve bunun yanı sıra İlim ve bilim yanı sıra biz karınca kararınca iyi bir amaç ve misyona uygun olarak ben ve sayfada Dükkanlar bölümünde daha çok Baş tacımız kadınlarımızın el emeği göz nuru ürünlerini sergileyerek onların ev ekonomilerine katkıda bulunmalarını sağlamak adına her bir üreticiye bir dükkan vereceğiz.

Sitemiz sadece Sanal Mağaza görevi yapacak bir site değildir. Sitemizde BİLGİ ODASINDA gelmiş geçmiş ve günümüz de halen çalışmaları olan bilim adamlar ve buluşları hakkında bilgiler bulabileceksiniz. Ayrıca bu bilim adamlarının buluşları hakkında bilgi edinebileceksiniz. Bu bilgilerin içinde simya – ilim Antik Türk tarihine ait orta Asya dan gelen kadim bilgiler ışığı altında çok konu işlenecek ve paylaşılacak.
Ayrıca günümüz de maalesef ki ” hap yap para kap ” mantığı ile hareket ederek bazı sahte yada benzetilmiş ürünler imal edenleri bu ürünlerinin gerçekleri ile ayrılması hakkında bilgileri bulacaksınız. Onları neyi neden nasıl yanlış veya bilinci olarak yaptıklarını da bu sayfalarda bulacaksınız.
Ayrıca ” Desing By Kam ” markası altından üretilen ürünlerde Türk Tamgalarını özellikli Semboller Vikingler ve Türklerin ortak Tamgaları bulacaksınız ve eski <<< Kadim Antik Türk Tarihinde / Viking / Kızılderili >> hatta halen Orta Asya da Türkler arasından inanılmış ve yer almış Tılsım olarak kabul edilmiş Sembol ve Tamgalara ile yapılan ürünleri bulacaksınız.
Bunları deri üstünde yarı değerli doğal taşlar üzerinden vaya bakır gümüş üzerinde uygulanmış modelleri Kam Şaman Dükkanı Mağazamız da görebilecek arzu ederseniz de satın alabileceksiniz.
Şimdiden göstereceğiniz ilgi ve alaka için Teşekkür ederim..

Bilge Adam