KARGO ve TESLİMAT

samandukkani.com’dan satın alacağınız tüm ürünler kargo ile teslim edilmektedir.

-Saat 16.00’dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü, Cuma 16.00’dan sonra verilen siparişler ise Pazartesi günü işleme alınır.

Siparişiniz 7-20 iş günü içinde kargoya verilir. Herhangi bir gecikme (kredi kartı onayı alınamaması, yapılan havalenin görüntülenememesi gibi) samandukkani.com müşteri hizmetleri tarafından size e-posta ya da telefon yoluyla bildirilir.

Verilen siparişteki teslimat adresi ve fatura adresi aynı ise ürün teslimat adresine, teslimat adresi ve fatura adresi farklı ise ürün irsaliyesi ve kutu içeriği ile birlikte teslimat adresine, faturası ise fatura adresine gönderilir.

– Tahmini teslim süreleri Türkiye’nin her yerine 1-3 gün arasında değişir. (Özel kargo şirketlerinin belirlediği ortalama süre) Eğer bulunduğunuz yerde kargo şubesi mevcut değilse “mobil bölge” olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size teslimat yapılır. (Lütfen mobil bölge dağıtım zamanlarını kargo şirketlerinin web sitelerinden kontrol ediniz)

– Satın aldığınız ürün/ürünler bir e-posta ile tarafınıza bildirilir ve “Sipariş Takibi” bölümünde kayıtlı tutulur. Siparişinizin durumunu “Hesabım / Sipariş Takibi” bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

– Ürün / ürünler teslim alınırken kargo yetkilisinin yanında kontrol edilmeli (kapıda ödemeli siparişler hariç), eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz paket teslim alınmayarak kargo yetkilisine tutanak tutturulup geri gönderilmelidir. Sipariş verilen ürün / ürünler, müşteri tarafından teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini yerine getirdiği kabul edilir.