MEHRAN TAVAKOLİ KESHE KİMDİR?

MEHRAN TAVAKOLİ KESHE KİMDİR?

1958 doğumlu İranlı nükleer mühendistir. Eğitimini İngilterede tamamlamıştır. Keshe Foundation (Keshe Vakfı) kurucusu ve yöneticisidir.

Keshe Vakfı Amacı nedir?

Keshe Vakfı, bağımsız, kar amacı gütmeyen ve dinsel olmayan bir kuruluştur, nükleer mühendis Mehran Tavakoli Keshe tarafından başlatılmış ve yeni bilimsel bilgiler, teknolojiler ve temel global problemlere çözümler geliştirmeyi hedeflemektedir, bu geliştirilmekte olan çözümler arasında susuzluk, kıtlık, elektrik enerjisi eksikliği olmaması, iklim değişikliğine, hastalıklara çözümler bulunmaktadır ve özel olarak geliştirilmiş plazma reaktörleri vasıtasıyla insanlık derin uzay yolculuklarına yönelik gerçek bir özgürlük elde edecektir

“ KESHE PLASMA GENERATOR ” HAKKINDA MEHRAN KESHE NE DİYOR

Dünya barışı sağlanacak. Vize vb. yok. Evler, sokaklar plazma ile ısınacak, çevre kirliliği yok. Arabalar plazma ile çalışacak. şehirler boşalıyor. Modern çevreyi kirletmeyen uçaklar hatta uzay gemileri artık mümkün, Hastalıklar yeni plazma teknolojisiyle artık sorun olamayacak. Beslenme plazmatik makinelerle yapılmaya başlanacak. Madencilik bitti. Plazmanın etkilemediği hayatın hiç bir alanı yok. – M. T Keshe

Bana faydası ne?

Evren ve dünya hakkında bir aydınlanma, eşsiz Keshe plazma teknolojisi ve araçları konusunda bilgi ve beceri sahibi olmak. Plazma teknolojisinin hayatımıza getireceği nimetlerinden faydalanmak (Hastalık çözümleri, Ucuz Elektrik enerjisi, Daha verimli Tarım & Hayvancılık, Temiz Su, Ruhsal aydınlanma, Barış ve Eşitlik vb.). Fiziğin cevap veremediği noktaları açıklığa kavuşturmak. Evrenin, insan bedeninin ve diğer her şeyin esas işleyiş yapısı öğrenmek.

MAGRAV NEDİR?

Magrav (magnetical gravitational kelimeleri kısaltılmış birleşimidir) manyetik ve yer çekimsel demektir. Fizik kuralların bir adım ötesindeki plazma (maddeyi var eden temel güç) ile çalışan araçlar bu prensipte çalışırlar.

KESHE SAĞLIK ÜRÜNLERİ VE SERVİSLERİ

Bir çok çözümsüz bilinen hastalık için çözümler geliştirilmiştir. Uygulamalar başarıyla halk arasında yayılmaktadır. Kendi araştırma hastanesinde çözümsüz bilinene nerdeyse tüm insan hastalıklarının tedavisi.

Diseases Open for Research 1 Kabul edilen hastalıklar Ayrıca evde geliştirilebilen pratik araçlar (sağlık kalemi, sağlık pad (?Pain Aid Pad | Keshe Foundation) ve bunlara yönelik yüzlerce saat eğitim videosu (health teachings) Health Teaching Workshop on Livestream bu sunumlarda pek çok kişinin başarılı sonuçları ve sağlık teknolojisi açıklanmaktadır.

KESHE ÇEVRESEL KİRLENME ÇÖZÜMLERİ

Su arıtma teknolojisi ile ucuz ve çok temiz su sağlanabiliyor.

Nükleer felaketler sonrası temizlik yapılabilmektedir. (Fukishima radyo aktif kirlilik çözümü şu an kullanımda)

MADENCİLİK

Yakın zaman içinde tüm elementlerin ev ortamında ucuz maliyetlerle sınırsız üretilmesi gündemdedir.

KESHE TARIM VE HAYVANCILIK ÇÖZÜMLERİ

Daha verimli ve az su ve kaynak ile yüksek verim sağlayan teknolojiler.

DEĞERLİ TAŞ KAPLAMA TEKNOLOJİSİ (İSPATLI)

Diamond sp3 layering

TEMEL KESHE ÇÖZÜMLERİ NELER?

Dünya Barışı Çalışmaları…

Mevcut plazma teknolojisi ile ortaya çıkan her alandaki bol ve sınırsız enerji sayesinde ülkelerin ve insanların savaşları ve kavgaları önlenecektir. Bu çözümler arasında sınırsız beslenme, ulaşım, sağlık, enerji bulunmaktadır. Bir çok devlet başkanı bu anlaşmayı imzalaması için çalışmalar devam etmektedir. Barışla beraber plazma teknolojisi yeni pek çok yeni araç da hayatımıza girecektir. Gelişmiş lazer sistemleri gibi. Dünya Barışı Antlaşması: The Peace Roadmap

DERİN UZAY YOLCULUĞU KESHE UZAY GEMİSİ

Uzay yolculuğu için gerekli besin, iletişim, taşıma gibi sorunlar hakkında eğitim ve çözümler bulunmaktadır. The first gravitational lift to space

KESHE GÜÇ ÜNİTESİ SINIRSIZ PLAZMA ENERJİ

Patensiz elektrik tasarruf cihazı bazı durumlarda %100, bazı durumlarda %60-%10’a kadar. Ayrıca wireless (havadan) elektrik teknolojisi. Yakın zaman önce herhangi bir cihaza bağlanmadan çalışan sınırsız elektrik sağlayan jeneratör ünitesi ile enerji sorununa çözüm sunmaktadır.

” SİTEMİZDE YAYINLANAN BİLGİLERİ SİZİN İÇİN ALINTI YAPILARAK BURADA YAYINLANMAKTADIR.”