GİZEMLERİ İLE HAYATIMIZDA
YER ALAN DOĞAL TAŞLARIN MUCİZESİ

Milyon yıllar topragın altında olan ancak yaydığı enerji ile Dünya nın nefes almasını sağlayan Taşlar. Her biri farklı enerji ile dolu ve o enerjiler ile görevler üstlenmiş oldukça fazla al benisi olan , al benisinden çok,çok, kat , kat fazla doğa üstü güçleri olan taşlar.

Taş derken cansız olarak onları düşünmek ilk anda doğru gelse de yaratan Allah her şeye onun biçiminde can vermiştir. Bu taşlar bir çok şekilde süs olarak kullanılsa da onların her bir tanesi ayrı, ayrı yaydığı enerji ile insan başta olmak üzere tüm yaşama şifa verir.

Bazı taşlar vardı ki. Onları elinize aldığınızda kesinlikle nefes aldıklarını hissedersiniz. Onları elinizde tuttuğunuzda yaydıkları enerjileri hissedersiniz. İşte bu bilgileri aşağıda size vermeye çalıştım. Çok taş var ama ben ilk anda bunları size yazdım be bilgilendirerek sizlere destek vermek, bilgi kütüphanenize bir şeyler koymanıza yardımcı olmak istedim. İşte her biri birbirinden kıymetli ve güzel doğal taş ve yararlarını anlatan özet ve kısa bilgiler ..
Sevgiler.
Bilge Adam